Drobna aktualizacja…

Tak, wiem, ostatnio aktualizacje pojawiają się tutaj rzadko, a właściwie ktoś mógłby powiedzieć, że wcale. Fakt, mój czas poświęcam przed wszystkim (wg priorytetów): rodzinie, pracy, a czasami troszkę podróżuję (miło jak ostatnie dwa dadzą się połączyć :) ).

Niemniej jednak, patrząc na statystyki strony, starsze wpisy cieszą się nadal sporym powodzeniem, niesłabnącym właściwie od lat. I to właśnie z uwagi na to niniejsza strona jest nadal online, a kto wie, być może kiedyś znajdę ponownie czas (i chęć) do częstych aktualizacji.

A skoro o podróżach mowa, to żeby ten wpis przyniósł również coś nowego, a nie tylko swego rodzaju wyjaśnienie, jako aktualizację potraktujcie proszę kilka zdjęć z mojego ostatniego wyjazdu… :)

3 przemyślenia nt. „Drobna aktualizacja…

  1. Fantastyczne zdjęcia! Szkoda że nie ma włączonej opcji download z Flickr bo bu już siedziały na pulpicie :)

  2. Tworzysz sie do remontu mieszkania, idziesz w dluga delegacje, planujesz kilkutygodniowy urlop, a moze malo nie jestes znaczenia na tematy sezonowe, opony, sprzet sportowy, zbiory hobbystyczne, zabawki i indywidualne, na co dzien nieuzywane przedmioty? Teraz potrafisz je bezpiecznie przechowac we polskim mini magazynie w Kangu Self Storage, oszczedzajac zajecie w lokalu.

  3. https://kangu24.com to jedno z najodpowiedniejszych miejsc gdzie mogą przechowywać państwo swoje rzeczy bez obawy o kradzież czy zniszczenie. Można je określić zarówno azylem starych rodzinnych pamiątek jak i kącikiem, w którym chronimy rzeczy, o których inni nie muszą wiedzieć. Dzięki naszym strategiom, które każdy konsument musi utrzymywać okazję na usuwanie mienia lub kradzież są ograniczone w istocie do 0.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *